Kursy na prawo jazdy

Witamy wszystkich,

poszerzyliśmy zakres naszej działalności.

Zapraszamy na kurs prawa jazdy !!!

– kat. C- samochód ciężarowy

– kat. CE- samochód ciężarowy z przyczepą

– kat. D- autobus- kat. D1- autobus do 16pasażerów

Kurs na prawo jazdy kategorii C

Prawo jazdy kategorii C przeznaczone jest dla kierowców, którzy chcą posiadać uprawnienia do prowadzenia pojazdów, których masa przekracza 3,5 tony – w tym ciężarowych oraz ciągników – z wykluczeniem autobusów. Ta kategoria prawa jazdy pozwala znacząco podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.

Warunki uczestniczenia w kursie na kategorię C prawa jazdy:
Zakres kursu na prawo jazdy kategoria C

Osoby chcące uzyskać prawo jazdy kategorii C przed ukończeniem 21 roku życia zobowiązane są do posiadania świadectwa kwalifikacji zawodowej w zakresie kategorii C oraz CE z uwzględnieniem kwalifikacji wstępnej. Kurs na prawo jazdy kategorii C, obejmuje:

  • 20 godzin zajęć teoretycznych
  • 30 godzin zajęć praktycznych

Zajęcia prowadzone są wprzyjaznej atmosferze i są elastycznie dopasowane czasowo do potrzeb kursantów.Wszystkie kursy przeprowadzają wykwalifikowani wykładowcy z bogatymdoświadczeniem, którzy rzetelnie przygotują Cię do egzaminu.

Koszt szkolenia 2.400 zł

Kurs na prawo jazdy kategorii CE C+E

Prawo jazdy kategorii C + E jest uzupełnieniem dla kategorii C. Kategoria C uprawnia jedynie do prowadzenia pojazdów o masie przekraczającej 3,5 tony – bez uwzględnienia przyczepy. Do pracy w branży transportowej zatem i prowadzenia pojazdów ciężarowych z przyczepą, w tym typu tandem i ciągniki siodłowe z naczepą, potrzebne jest uzyskanie dodatkowo kategorii C+E.

Warunki przystąpienie do kursu na prawo jazdy w kategorii C+E:
Zakres kursu na prawo jazdy kat. CE, C+E

Oferujemy Ci kompleksowy kurs prawa jazdy na kategorię CE, prowadzony w elastycznych godzinach, które dopasować możesz do swoich codziennych obowiązków. Zapewniamy wszechstronny i zgodny z wymogami regulowanymi przez prawo program szkoleniowy obejmujący:

  • 25 godzin zajęć praktycznych – przygotowujących kursanta do egzaminu – w ich trakcie z instruktorem przećwiczysz manewry na placu, jak i jazdę po mieście, w tym na trasach egzaminacyjnych.

Zapewniamy przyjazną atmosferę, kompleksowe wyszkolenie na dobrej jakości materiałach szkoleniowych i przy wykorzystaniu wysokiej jakości pojazdu. Dbamy o to, by Twoje szanse na zdanie egzaminu były wysokie.

Koszt szkolenia 2.300 zł

Jak zostać kierowcą autobusu- czyli prawo jazdy kat. D.

Jeżeli lubisz pracę z ludźmi, podróże a jeżdżenie w trasy to przyjemność-może czas zrobić prawo jazdy na autobus?
Prawo jazdy kat D otwiera nowe, szersze możliwości. Dzięki tej kategorii mamy nowe perspektywy w poszukiwaniu pracy, poznajemy nowych ludzi oraz nowe miejsca.

Kto może zostać Kierowcą autobusu?

Podstawowy warunek rozpoczęcia kursu na kategorię „D”- minimalny wymagany wiek- 24 lata i posiadanie prawo jazdy kategorii „B”.

Według obowiązujących zasad, tak jak na każdą kategorię potrzebujemy Profilu Kandydata na Kierowcę. W starostwie zgodnym z miejscem zameldowania składamy wniosek, zdjęcie, orzeczenie lekarskie jak również orzeczenie psychologiczne. Na podstawie PKK możemy rozpocząć kurs prawa jazdy.

Warto zapamiętać!

Odbycie kursu prawa jazdy oraz zdanie egzaminu państwowego nie upoważnia nas do zarobkowego przewozu osób! Pozwala nam na to kurs kwalifikacji wstępnej przyspieszonej w zakresie bloku D. W naszym Ośrodku jest możliwość połączenia dwóch kursów.
Zatem robimy dwa kursy – PJ D i KWPD.

Szkolenie obejmuje 20 godzin teorii i

  • 40 godzin jazd dla osób posiadających kat. C prawo jazdy – 60 godzin jazd dla osób posiadających kat. B prawo jazdy

Koszt szkolenia DpB – 5.000 zł

Koszt szkolenia DpC -4.000 zł

Kurs prawa jazdy kategorii D1

Przeznaczony jest dla osób, które chcą zostać kierowcą małego autobusu o długości do 8m i przewożącego maksymalnie do 16 pasażerów.

Autobus taki można prowadzić także z przyczepą lekką (do 750 kg).

Kurs prawa jazdy kategorii D1 można rozpocząć w wieku 21lat, czyli 3 lata wcześniej, niż kurs prawa jazdy kategorii D. Aby rozpocząć kurs prawa jazdy kategorii D1,potrzebujesz posiadać minimum prawo jazdy kat. B

Koszt szkolenia 2.300 zł