O nas

Akademia Jazdy BIS – eksperci z pasją

Jesteśmy grupą specjalistów, którzy od lat szkolą kierowców zawodowych w zakresie kwalifikacji wstępnej, szkoleń okresowych i specjalistycznych.

Inicjatorem powstania Akademii Jazdy BIS jest Leszek Bąbelczyk – najwyższej klasy ekspert i szkoleniowiec, który od 30 lat z sukcesem prowadzi szkolenia teoretyczne i praktyczne dla kierowców w całej Polsce. W swoim dorobku ma ponad 2 tysiące przeprowadzonych kursów, w 15 miastach i ponad 10 tysięcy przeszkolonych kierowców zawodowych, pośród których 9 na 10 zdało egzaminy i uzyskało stosowne uprawnienia za pierwszym podejściem.

W swojej pracy łączymy specjalistyczną wiedzę i wieloletnie doświadczenie dydaktyczne, stawiając na pierwszym miejscu praktyczne podejście do prowadzenia szkoleń. Nasi kursanci chwalą sobie przyjazną i bezstresową atmosferę oraz pakiet bezcennych informacji i umiejętności, które im przekazujemy.

Lubimy swoją pracę, co bezpośrednio przekłada się na klimat organizowanych przez nas szkoleń. Potrafimy elastycznie dostosować się do aktualnych potrzeb klientów, którzy z sukcesem zdają stosowne egzaminy i zdobywają odpowiednie uprawnienia zawodowe.

Zapraszamy do kontaktu