Przewozy międzynarodowe osób

Cieszymy się, że możemy zaoferować Państwu nasze usługi w zakresie Licencjonowanych Krajowych oraz Międzynarodowych Przewozów Pasażerskich.

Dysponujemy bazą nowoczesnych, solidnych autobusów VDL Futura z 2018 roku (wyposażone w klimatyzację, TV, DVD, WC). 

Najważniejsza jest dla nas fachowa obsługa klienta, dlatego zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców z wieloletnim doświadczeniem. Zapewniamy szybką, przyjemną i przede wszystkim bezpieczną podróż. Dbamy o najwyższy komfort podróżnych.

Naszym celem jest spełniać wszystkie wymagania nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego każdą z ofert przygotowujemy dostosowując się do jego indywidualnych potrzeb.

Możemy pochwalić się obsługą klientów z całego świata, między innymi z Korei, Chin, Stanów Zjednoczonych, Hiszpanii, Włoch, Litwy.

Mamy doświadczenie w obsłudze imprez turystycznych w Danii, Norwegii, Szwecji, Włoszech, Austrii, Szwajcarii, Chorwacji i innych krajach Europy.

Oferujemy obsługę nie tylko wycieczek i pielgrzymek. Chętnie zawieziemy Państwa pracowników na wyjazd integracyjny, motywacyjny lub szkoleniowy. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Naszą dewizą jest najwyższa jakość obsługi klienta i rzetelność. 

Z przyjemnością odpowiemy na pytania i przygotujemy dla Państwa ofertę specjalną!

Zapraszamy do kontaktu.