Międzynarodowy przewóz osób oraz wynajem autokarów

Cieszymy się, że możemy zaoferować Państwu nasze usługi transportowe w zakresie Licencjonowanych Krajowych oraz Międzynarodowych Przewozów Pasażerskich. Wynajem autokarów proponujemy zarówno osobom prywatnym, jak i organizatorom wycieczek czy przejazdów w ramach imprez firmowych. Jesteśmy dumni z każdego aspektu naszej działalności – możemy Państwu zaoferować usługi na najwyższym poziomie.

W naszej siedzibie w Poznaniu na wynajem czeka flota nowoczesnych, solidnych autokarów VDL Futura z 2018 roku. To nowe, zaawansowane technologicznie pojazdy, które pozwalają nam szybko, a zarazem bardzo bezpiecznie realizować przewozy międzynarodowe i krajowe. Autokary dają pasażerom dużo przestrzeni, dzięki czemu nawet długie podróże upływają w komforcie. Znaczenie ma także wyposażenie dodatkowe. Pojazdy mają klimatyzację, niezbędną przy transporcie na dalekie dystanse czy w miesiącach zimowych bądź letnich. Przewożone osoby mogą także skorzystać z TV oraz DVD. Niewątpliwą zaletą jest także WC.

Przy wynajmie autokarów najważniejsza jest dla nas fachowa obsługa klienta, dlatego zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców z wieloletnim doświadczeniem. Zapewniamy szybką, przyjemną i przede wszystkim bezpieczną podróż, i to zarówno na polskich drogach, jak i w czasie przewozów międzynarodowych. Dbamy o najwyższy komfort podróżnych: jazda jest płynna, a sposób prowadzenia pojazdu – mistrzowski. Naszym doświadczonym kierowcom mogą Państwo bez obaw powierzyć nawet najbardziej wymagających pasażerów.

Naszym celem jest spełniać wszystkie wymagania nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego każdą z ofert usług transportowych przygotowujemy dostosowując się do jego indywidualnych potrzeb. Razem z Państwem ustalamy, wynajem jakiego autokaru będzie najbardziej odpowiedni dla danej liczby osób, a także jaka będzie najbardziej optymalna częstotliwość postoi dla podróżnych. Przygotowujemy przewozy międzynarodowe i krajowe zarówno dla grup turystycznych złożonych z osób o różnych wieku, jak i dla starszych czy młodszych. Rozumiemy specyfikę transportu osobowego na długie i krótkie dystanse, przez co umiemy dopasować się do naszych pasażerów tak, by zawsze czuli się komfortowo.

Możemy pochwalić się wynajmem autokarów dla klientów z całego świata, między innymi z Korei, Chin, Stanów Zjednoczonych, Hiszpanii, Włoch, Litwy. Prowadzimy przewozy międzynarodowe o najwyższym standardzie, zarówno w zakresie krótkich tras, na przykład z lotniska do hotelu, jak i długich – gdy niezbędne jest chociażby przetransportowanie gości biznesowych na miejsce spotkania.

Mamy doświadczenie w obsłudze imprez turystycznych międzynarodowych: w Danii, Norwegii, Szwecji, Włoszech, Austrii, Szwajcarii, Chorwacji i innych krajach Europy. Wynajętym autokarem transportujemy pasażerów zarówno po miastach, jak i z miejsc noclegowych czy hoteli do dalej położonych atrakcji. Jesteśmy zawsze na czas i zawsze można łatwo się z nami skontaktować, gdy konieczny będzie przewóz wcześniej czy później, niż ustalona godzina.

Oferujemy usługi wynajmu autokaru nie tylko na wycieczki i pielgrzymki – zarówno te krajowe, jak i międzynarodowe, na przykład do Watykanu. Chętnie zawieziemy Państwa pracowników na wyjazd integracyjny, motywacyjny lub szkoleniowy. Oferujemy usługi transportowe zarówno w zakresie krótkich dystansów, na przykład w obrębie jednego miasta, jak i w ramach dalszych tras. Dojedziemy wszędzie, jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Niezależnie więc, czy Państwa wyjazd integracyjny odbywa się w trudno dostępnym ośrodku, czy w centrum zatłoczonego miasta, bez trudu dostarczymy cała grupę na miejsce na czas. Oprócz przewozów służbowych i turystycznych, zajmujemy się także transportem gości weselnych i innych imprez.

Naszą dewizą jest najwyższa jakość usługi dla klienta i rzetelność. Z nami mają Państwo pewność, że dojedziecie do celu na czas, w komfortowych warunkach i z zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa. Nasze usługi transportowe zawsze przeprowadzamy z najwyższym profesjonalizmem – niezależnie od tego, czy przewóz organizujemy na 10, czy na 1000 kilometrów, ani czy jeździmy po Polsce, czy na trasie międzynarodowej.

Z przyjemnością odpowiemy na pytania i przygotujemy dla Państwa ofertę specjalną! Nasze autokary, doświadczeni kierowcy i wieloletnie doświadczenie są do Waszej dyspozycji!

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług transportowych.